کمد ریلی فلزی

بایگانی ریلی تمام فلز

بایگانی ریلی تمام فلز
All metal rail archive
ورق‌هایی که در ساخت قفسه بایگانی ریلی تمام فلز بکار رفته است از جنس فولاد می‌باشد، برای تنظیم چرخ‌ها بدون نیاز به جوشکاری از میل ترانس شیاردار استفاده می‌شود، همچنین در هر چرخ از دوعدد یاتاقان برای بالا بردن سرعت و جلوگیری از سایش استفاده می‌شود.
بایگانی ریلی فلزی از چند باکس فلزی تشکیل شده است که دارای قفسه‌های مستقل می‌باشد، هدف از ساخت قفسه‌های بایگانی ریلی فلزی حفظ نگهداری اسناد و مدارک می‌باشد و به دلیل هوشمند بودن این سیستم علاوه بر حفظ و نگهداری اسناد دارای امنیت بالایی هم می‌باشد و دراصل این سیستم یک وسیله بسیار کاربردی در اداره‌ها و شرکت‌ها است، در صورتی که بطور درست از آن در نگهداری اسناد و مدارک استفاده شود می‌توان طولانی مدت اطلاعات را درون آن نگهداری نمود.
حفظ و نگهداری اسناد به روش قدیمی و سنتی را می‌شد نهایتا تا ۴۰% فضا پر کرد اما با سیستم بایگانی ریلی فلزی می‌توان تا ۸۵% فضا را برای نگهداری اسناد و مدارک در اتاق بایگانی استفاده نمود.
از جمله ویژگی‌های بایگانی ریلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
مرتب سازی محیط بایگانی، در همه مکان‌ها قابل استفاده است، از نشستن گرد و غبار روی پرونده‌ها جلوگیری می‌شود، بدلیل فلزی بودن استحکام بالایی دارد ، می‌توان دسترسی و جایگزینی سریع و راحت به پرونده‌ها داشت، این سیستم به دلیل مجهز بودن قفل مرکزی دارای حفاظت بالایی می‌باشد.
حداکثر امکان استفاده از فضای بایگانی، با استفاده از فرمان مخصوص واحدها روی ریل به راحتی حرکت می‌کند، دارای کیفیت بالایی است و قابل ارتقا به سیستم بایگانی ریلی هوشمند می‌باشد.
نکته قابل توجه اینست که می‌توان سیستم بایگانی ریلی تمام فلز را متناسب با ابعاد پرونده‌ها و فضای بایگانی و کاملا مطابق با نظر و درخواست مشتری طراحی و نصب نمود.

کمد ریلی فلزی

فایل ریلی

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.