بررسی انواع کمد بایگانی

کمد بایگانی از جمله ابزارهایی می باشد که به عنوان تجهیزات و لوازم اداری به کار می رود و کاربردهای بسیاری در ساختمان ها و محیط های اداری نیز دارد.

در این مطلب قصد داریم به بررسی انواع کمدهای بایگانی و مزایای استفاده ی آن بپردازیم. در محیط های اداری علاوه بر کمد بایگانی، کمدهای رختکن و جالباسی فلزی وجود دارد که مصارف مفیدی را برای کارمندان به همراه دارد.

هر یک از سیستم های بایگانی که شامل قفسه بایگانی و ریلی و کمد بایگانی می باشد دارای مشخصات گوناگونی نیز می باشد و در ادارات مختلف نیز از هریک از مدل های آن نیز استفاده می شود.

به طور معمول کمدهای بایگانی که در بازار عرضه می گردند دارای دو درب می باشند که با ضخامت ورق های گوناگون نیز عرضه می گردند. به طور معمول ضخامتی که برای ورق های کمد بایگانی مورد استفاده قرار می گیرد از شماره ی ۵۰ یا همان ۰٫۵ شروع می شود تا شماره ی ۹۰ در بازار موجود می باشد.

برای خرید کمد بایگانی نکاتی وجود دارد که در این خصوص بایستی به آن توجه داشته باشید. انواع متفاوتی از کمد بایگانی در بازار وجود دارد که بعضی از آن ها به صورت رمز دار می باشند و برای نگهداری و آرشیو اسناد و مدارک اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

هر کمد بایگانی که در بازار مشاهده می کنید دارای ابعاد گوناگونی می باشد که به سه فاکتور گوناگون ارتفاع و عرض و عمق نیز اندازه گیری می شود.

کمدهای بایگانی که به صورت رمز دار هستند از ورق های روغنی می باشند که به صورت صاف و بدون موج می باشند.

در صورتی که شما قصد خرید کمد بایگانی را دارید می توانید آن را با ضخامت های گوناگون ۰٫۷ و ۰٫۸ و ۰٫۹ پیدا کنید.

در هنگام خرید کمد بایگانی رمز دار بایستی به این موضوع دقت داشته باشید که کمدی را خریداری نمائید که دارای قفل رمز دار باکیفیت باشد.

 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.