قفسه ریلی

تفاوت های قفسه بایگانی ریلی اتوماتیک با الکترونیک

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم چهار روش وجود دارد تا بتوانید به قفسه ریلی بایگانی دسترسی داشته باشید که این موارد شامل فرمان، ریموت کنترل و رایانه و پنل می باشد.

این مطلب قابل ذکر است که تفاوت هایی بین قفسه بایگانی ریلی تمام اتوماتیک و الکترونیک نیز وجود دارد، بنابراین قصد داریم در این مطلب نیز به آن بپردازیم. قفسه ریلی بایگانی الکترونیک تنها از طریق یک دکمه باز و بسته خواهد شد، اما قفسه بایگانی مکانیکی به این صورت نمی باشد.

در صورتی که قفسه بایگانی و یا کمد بایگانی شما به صورت هوشمند یا تمام اتوماتیک باشد نه تنها می توانید به اسناد دسترسی داشته باشید بلکه می توانید به روش هایی که قبلا آن را ذکر کردیم دسترسی به قفسه ریلی هوشمند را محدود کرده و همچنین سیستم بایگانی خود را از راه دور و بدون دخالت دست برای دسترسی به اسناد و مدارک کنترل نمائید. در صورتی که می خواهید به اصل اسناد دسترسی داشته باشید می توانید به قفسه بایگانی ریلی هوشمند نیز مراجعه کنید.

استفاده از قفسه بایگانی ریلی تمام اتوماتیک مزایای بسیاری دارد که در اینجا آن ها را ذکر خواهیم کرد:

در صورتی که از این نوع قفسه بایگانی استفاده نمائید می توانید در وقت خود صرفه جویی نمائید و همچنین سرعت جستجوی شما نیز بالاتر خواهد رفت.

در گذشته برای پیدا کردن سندی در بین آرشیوها و اسناد مختلف فردی یا افرادی ناچار بودند که در بین صدها سند، سند مورد نظر خود را پیدا کنند اما امروزه با ورود این گونه از سیستم های بایگانی نیروی انسانی به کار گرفته شده برای پیدا کردن اسناد نیز کاهش پیدا کرده است.

در واقع با وجود این نوع از سیستم قفسه ریلی بایگانی هوشمند هزینه های برق نیز کاهش پیدا کرده و این به دلیل وجود برد روشنایی هوشمند نیز می باشد. همچنین با وجود آن هزینه هایی مانند گاز و انرژی نیز کاهش پیدا کرده است.

با وجود این نوع از سیستم بایگانی ریلی، میزان کاغذ بازی های موجود در ادارات مختلف و درون سازمانی نیز کاهش پیدا کرده است

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.