قفسه بایگانی ریلی

تولید تجهیزات سیستم بایگانی ریلی

همان طور که می دانید تجهیزات سیستم بایگانی ریلی از ملزومات بایگانی و آرشیوها می باشد. از همین روی بیشتر ادارات و سازمان های خصوصی و دولتی از آن برای آرشیو اسناد خود و بایگانی مدارک و اطلاعات خود از آن استفاده می کنند.

شرکت صنعتی پاوانکو، از جمله شرکت هایی می باشد که در زمینه ی تولید و گردآوری تجهیزات صنعتی و پیشرفته سیستم بایگانی ریلی فعالیت می کند و با توجه به، به کارگیری عده ای از متخصصین مجرب انواع مختلفی از قفسه ریلی، کمد بایگانی و سیستم بایگانی ریلی و دیگر امکانات بایگانی ریلی را با بهترین کیفیت و امکانات پیشرفته ارائه می دهد. در واقع این شرکت مفتخر است که در زمینه ی تولید ملزومات اداری با بهترین کیفیت و خدمات فعالیت می کند و انواع مختلفی از قفسه بایگانی و قفسه ریلی و … را ارائه می دهد.

انواع مختلفی از قفسه بایگانی ریلی توسط شرکت صنعتی پاوانکو ارائه می گردد که شامل موارد زیر می باشد:

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی، قفسه بایگانی ریلی برقی، قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی و اتوماتیک. همچنین نوعی دیگری از قفسه بایگانی ریلی وجود دارد که مدل فوق سبک آن می باشد.

علاوه بر قفسه بایگانی، انواع مختلفی از قفسه ریلی نیز توسط این شرکت تولید می گردد که جزء قفسه ریلی کتابخانه اسناد می باشد.

بسیاری از ادارات کوچک برای آن که بخواهند اسناد خود را آرشیو کنند با توجه به محیط کوچکی که دارند نمی توانند از سیستم های بایگانی بزرگ استفاده کنند از همین رو انواع مختلفی کمد بایگانی وجود دارد که برای محیط های کوچک و حتی بزرگ اداری مناسب می باسند و به دو صورت ثابت و ریلی می باشند.

همچنین علاوه بر کمد بایگانی، سیستم های قفسه انبار به دو صورت ثابت و متحرک می باشند.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.