کمد بایگانی

جا به جایی قفسه ریلی ترکیبی

در مطلب قبل آشنایی مختصری با قفسه ریلی ترکیبی پیدا کردید و دانستید که این نوع از قفسه به نوعی ترکیبی از قفسه های ثابت و کمد بایگانی ریلی می باشد و اینگونه از قفسه ها برای مواردی نیز مورد استفاده قرار می گیرند که نیاز بیشتری به ظرفیت داشته باشید که ظرفیت آن به نسبت بیشتر از قفسه ثابت می باشد و همچنین برای فضای کاربری کم نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

موضوع دیگری که دراینجا قابل توجه است آن است که با توجه به نصب محصولات مختلف قفسه بایگانی ریلی امکان محودیت فضا وجود خواهد داشت.

جا به جایی طبقات مختلف قفسه ریلی از نوع کشویی:

قفسه ریلی کشویی به نوعی همان قفسه ریلی ترکیبی می باشد که این امکان را برای کاربران به وجود خواهد آورد که با توجه به ابعاد زونکنی که قرار است درون قفسه جای دهند و همچنین با توجه به اندازه ی پوشه نیز می توانند، ارتفاع این قفسه ها را تنظیم نمایند.

درب و قفل مرکزی:

با توجه به آن که قفسه ریلی مکانیکی دارای درب و قفل مرکزی می باشد اینگونه از قفسه های بایگانی نیز دارای درب و قفل مرکزی می باشند که در واقع می توان گفت یکی از بخش های مهم و اصلی قفسه ریلی کشویی محسوب می گردد. این بخش از آن جهت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که کاربران برای بالا بردن امنیت اسناد و همچنین محدود کردن دسترسی دیگر کارابران به اسناد مهم نیاز به چنین سیستمی خواهند داشت. همان طور که قبلا ذکر کردیم درب و قفل مرکزی در قسمت کابین انتهایی نیز نصب خواهد شد و ساختار آن نیز به گونه ای می باشد که کاربران پس از پایان کار می توانند این کابین ها را در کنار یکدیگر قرار دهند و قفل میتوی درب کابین انتهایی را ببندند و در نهایت کاربر می تواند قفل مرکزی را روی شاسی قرار داده و آن را قفل نماید.

درب و قفل مرکزی از جهت دیگری حائز اهمیت می باشد که کاربرانی که دارای کلید آن باشند تنها قادر به دسترسی اسناد درون قفسه ریلی کشویی خواهند بود.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.