قفسه بایگانی

خدمات جابجائی قفسه های بایگانی ریلی

همان طور که می دانید سیستم بایگانی ریلی یکی از مهم ترین سیستم هایی بایگانی می باشد که برای آرشیو اسناد و اطلاعات مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

با این وجود بسیاری از مراکز و ادارات می باشند که برای آرشیو اسناد و مدارک خود از این سیستم بهره می گیرند. در واقع مهم ترین عاملی که در خرید این گونه سیستم ها وجود دارد کیفیت و کارایی و مقاومت آن ها باشد. همچنین سیستم بایگانی ریلی بایستی از هر لحاظ ایمن باشد تا دسترسی به اطلاعات موجود درون آن به راحتی قابل دسترسی نباشد و این ها تمامی نکاتی بودن که در مطالب قبلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اما در این مطلب قصد داریم درباره ی عامل مهم دیگری که در خرید سیستم بایگانی ریلی بایستی مورد توجه قرار بگیرد مواردی را بیان کنیم که این عامل شامل باز و بسته شدن آن و اجرایی کردن و همچنین جابجائی آن نیز می باشد.

امروزه یکی از نکات بسیار مهمی که در فرآیند خرید سیستم بایگانی ریلی باید مورد توجه قرار گیرد، امکان باز و بسته شدن (دمونتاژ و مونتاژ) قفسه بایگانی ریلی می باشد.

این امر به خریدار امکان می دهد که سیستم بایگانی نصب شده را باز و در محل جدیدی مجدداً اسمبل و راه اندازی نمائید.

بدین منظور ابتدا می بایست نسبت به بررسی اطاق بایگانی جدید، با توجه به ابعاد و تعداد قفسه های بایگانی موجود اقدام نمود. همچنین تراز بودن کف محیط بایگانی جهت نصب قفسه ریلی بسیار حائز اهمیت می باشد.

پس از کارشناسی محیط جدید بایگانی و امکان سنجی آن نوبت به تخلیه کمدهای بایگانی ریلی می رسد.

پس از تخلیه، دمونتاژ قفسه های ریلی آغاز و سیستم به قطعات منفصله تفکیک، و با رعایت نکات ایمنی به محل نصب جدید منتقل و نصب می گردد.

شرکت پاوان علاوه بر تولید انواع سیستم های مدرن بایگانی، خدمات جابجائی قفسه های بایگانی ریلی را با قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.