قفسه بایگانی

خدمات پاوان در سیستم های بایگانی

شرکت پاوانکو خدماتی در زمینه ی گردآوری تجهیزات پیشرفته در خصوص سیستم های بایگانی با بهترین کیفیت ها و بهترین قیمت ها نیز ارائه می دهد و با به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص در این زمینه انواع مختلفی از قفسه ریلی، قفسه بایگانی، بایگانی ریلی و همچنین کمد بایگانی را نیز تولید می کند.

نیروهای متخصصی که در این زمینه فعالیت می کنند با ساخت و تولید تجهیزات بایگانی ریلی، تحول بزرگی در تولید سیستم های بایگانی ریلی نیز به وجود آورده اند که انواع مختلفی از قفسه بایگانی، قفسه ریلی و … را نیز تولید می کنند.

خدمات بسیار زیادی توسط شرکت پاوانکو ارائه می گردد که در خصوص اجرای پروژه های قفسه بایگانی صورت می گیرد و اگر بخواهیم این خدمات را در صنایع تولیدی پاوانکو شرح دهیم در موارد ذیل خلاصه خواهد شد:

بایگانی ریلی در چندین نوع مختلف وجود دارد که شما می توانید آن را در شرکت های مختلف خدمات دهنده سیستم های بایگانی تهیه نمائید که شامل: مکانیکی، برقی و الکترونیکی، اتوماتیک، فوق سبک و همچنین قفسه ریلی کتابخانه اسناد نیز می باشد.

پاوانکو در راستای تولید انواع سیستم های بایگانی از جمله قفسه بایگانی، ریلی و کمد بایگانی نیز فعالیت می کند.

همان طور که قبلا ذکر کردیم با توجه به این که سیستم های بایگانی ریلی به چندین نوع تقسیم بندی می شوند. سیستم هایی دیگری در این خصوص وجود دارند که سیستم های قفسه انبار نیز می باشند و به دو نوع ثابت و متحرک نیز تقسیم بندی می شوند.

بسیاری از فایل های نقشه ریلی و همچنین ملزومات اداری که شامل: زونکن، پوشه و … می باشد با پروژه های سیستم های قفسه بایگانی دارای ترتیب بندی منظم و مشخصی قرار خواهند گرفت که مناسب برای تمامی ادارات و حتی اماکن شخصی نیز می باشد.

تمامی پروژه هایی که در شرکت پاوانکو صورت می گیرد شامل موارد مختلفی می باشند از جمله:

۱- کارشناسانی مجرب از محیط و آن فضا برای ارائه ی طرح مناسب جهت ساخت قفسه بایگانی و قفسه ریلی نیز دیدن می کنند.
۲- نقشه هایی با طرح های سه بعدی و دو بعدی نیز برای طراحی سیستم های قفسه بایگانی نیز ارائه می گردد.
۳- همچنین آموزش کار با سیستم های اجرا شده داده خواهد شد.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.