قفسه ریلی

درب و قفل مرکزی قفسه ریلی مکانیکی

در مطلب قبلی موارد بسیاری را در خصوص سیستم قفسه ریلی مکانیکی ذکر کردیم و بیان کردیم که این سیستم از بخش های مختلفی تشکیل شده است که یکی از مهم ترین قسمت هایی که موجب می گردد کابین های قفسه ریلی جابه جا گردد، فرمان آن می باشد. جنس فرمان قفسه ریلی مکانیکی از انواع متفاوتی می باشد که دارای مزیت های بسیار گوناگونی نیز می باشد.

فرمان مکانیکی یکی از قطعات بسیار مهمی می باشد که تنها مختص به قفسه ریلی مکانیکی می باشد و با وجود این که تنها به این نوع مدل از بایگانی ریلی مرتبط می باشد پس شیوه ی جابه جایی آن هم با مدل های الکتریکی برقی و قفسه بایگانی ریلی اتوماتیکی نیز متفاوت می باشد.

درب و قفل مرکزی:

علاوه بر فرمان قسمت دیگری در قفسه ریلی مکانیکی وجود دارد که نه تنها بسیار کاربردی می باشد که از لحاظ امنیتی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد و این قسمت درب و قفل مرکزی می باشد که کاربری بسیار خوبی برای قفسه ریلی مکانیکی دارد. البته این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که از این قسمت بیشتر برای ارتقای امنیت اسناد بایگانی شده با توجه به درخواست مشتریان و همچنین برای محدود نمودن اسناد و اطلاعاتی ک درون این قفسه ها وجود دارد از درب و قفل مرکزی نیز استفاده می گردد. درب و قفل مرکزی در قسمت کابین انتهایی نیز نصب می گردد.

کارایی درب و قفل مرکزی:

کاربر می تواند پس از به اتمام رساندن کار خود با قفسه ریلی مکانیکی، تمامی کابین ها را در کنار یکدیگر قرار داده و آنگاه کابین انتهایی قفسه ریلی مکانیکی که دارای قفل میتو می باشد را قفل نموده و در نهایت نیز میتواند قفل مرکزی را روی شاسی قرار دهد و آنگاه را ببندد و همچنین یکی از مزیت های این سیستم آن است که کاربری که به محتویات داخلی کابین قفسه ریلی مکانیکی دسترسی دارد می تواند به کلید دسترسی داشته باشد.

یکی از مزیت های بسیار مهم دیگر درب و قفل مرکزی در آن است که موجب جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل کابین می گردد و این مورد نیز اسناد را در برابر هرگونه آسیبی نیز محفوظ میدارد.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.