قفسه بایگانی

سرویس و نگهداری قفسه ریلی

شرکت صنعتی پاوانکو با توجه به داشتن سابقه ی چندین ساله در زمینه ی تولید انواع قفسه ریلی و قفسه های بایگانی توانسته است جایگاه ویژه ای را در این زمینه پیدا کند. در طی این زمان این شرکت توانسته است همکاری مستمر بخشی را با سازمان ها، ارگان های گوناگون و همچنین بیمارستان ها داشته باشد.

پاوانکو توانسته است در کارنامه ی خود ی پروژه های بزرگی را به ثبت برساند که یکی از این پروژه ها، پروژه ی شرکت آب و فاضلاب شهر تهران می باشد که در آن اجرا و نصب بایگانی ریلی فلزی صورت می گیرد. پاوانکو همچنین توانسته است آزمون خود را از لحاظ مختلف چه کمی و کیفی و همچنین از لحاظ خدمات به خوبی ارائه دهد.

شرکت هایی که در زمینه ی تولید و ارائه ی قفسه ریلی فعالیت می کنند همچنین باید خدمات پس از فروش ارائه دهند ، که در این طول این مدت پاوانکو توانسته است همیشه در راستای خدمات رسانی به مشتریان گام بردارد و در صورتی که هر سازمان یا ارگانی نیاز به خدمات پس از فروش داشته باشد، آنگاه پاوانکو در طی مدت زمان کوتاهی اقدام نموده و نیاز مشتریان مختلف را به سرویس و نگهداری قفسه بایگانی ریلی، مرتفع نموده که این مورد یکی از رموز موفقیت در جلب رضایت مشتریان می باشد.

به همین منظور پاوانکو توانسته است آمادگی خود را در زمینه ی ارائه ی خدمات پس از فروش به مشتریان اعلام نموده و سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و غیر دولتی می توانند پس از خریداری قفسه بایگانی ریلی مورد نظرشان از خدمات پس از فروش این شرکت نیز به صورت یکپارچه و منظم بهره مند گردند.

پاوانکو توانسته است با داشتن سال ها سابقه ی حرفه ای در این زمینه ، اعتماد مشتریان گوناگون را جلب نماید و همچنین همکاری بسیار خوبی را با سازمان ها و ارگان ها، نهادها و بیمارستان ها داشته باشد.

1/5 (2 Reviews)
1/5 (2 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.