بایگانی ریلی

ضرورت سیستم بایگانی ریلی

یکی از مهم ترین بخش هایی که به قسمت های بایگانی یک سازمان مرتبط است سیستم بایگانی می باشد. این سیستم نیز به فضایی که برای بایگانی اسناد اختصاص داده می شود مرتبط است و در واقع حجمی نیز برای آن اختصاص داده می شود که با توجه به میزان اطلاعات نیز فضایی در اختیار آن قرار داده می شود که این فضا نیز باز هم بسته به محیط دارد که به چه صورت باشد.

در واقع با استفاده از انواع مختلفی از قفسه بایگانی ریلی و سیستم بایگانی ریلی سطح دسترسی شما به اسناد راحت تر خواهد بود و این یکی از موضوعات بسیار مهمی می باشد که مورد توجه کسانی قرار می گیرد که قصد دارند در محیط کاری خود از سیستم بایگانی ریلی استفاده کنند. با استفاده از مدل های مختلفی از قفسه ریلی و یا بایگانی ریلی می توانید به اسناد خود دسترسی های لازم را داشته باشید و همچنین حجم بایگانی خود را افزایش دهید.

سیستم های بایگانی که امروزه مشاهده می کنید و در محل های مختلف از آن استفاده می گردد در ابتدا به صورت ثابت بودند که در گذشت زمان با توجه به پیشرفتی که در تولید اینگونه از محصولات به وجود آمد انواع مختلفی از قفسه بایگانی ریلی با مدل های متنوع نیز وارد بازار گشت.

در قفسه های بایگانی راهروهایی وجود داشت که در مدل جدید تر قفسه های ریلی آن، این راهروها نیز حذف گردید که موجب شد فضای کافی برای بایگانی وجود داشته باشد. در زیر کابین های قفسه ریلی ، ریلی هایی وجود دارد که به یکدیگر متصل شده اند و با کمک نیروی محرک آن ها می توان آن ها را به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد و همچنین کاربردهای متفاوتی خواهند داشت.

انواع قفسه بایگانی: قفسه بایگانی ریلی مکانیکی، قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی و اتوماتیکی هوشمند.

این قفسه ها به واسطه ی وجود ریلی که در زیر آن قرار دارد به راحتی جا به جا می گردند و این راهروها به راحتی می توانند به راهروهای متغیری نیز تبدیل گردند.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.