قفسه ریلی

طراحی اختصاصی بایگانی ریلی

پاوانکو از جمله بهترین شرکت های تولید سیستم بایگانی ریلی می باشد که طراحی سیستم های بایگانی را به طور اختصاصی و همچنین مطابق با جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می دهد.

محصولات تولید شده توسط شرکت صنعتی پاوانکو با مواد اولیه ی باکیفیت و استاندارد می باشد که موجب بالا رفتن کیفیت محصول تولید شده نیز می گردد.

در واقع می توان گفت تمامی محصولات تولید شده توسط پاوانکو از لحاظ سلامت کیفی کاملا تضمین شده می باشند که این ضمانت در تمامی مدل های مختلف محصولات از جمله قفسه ریلی، قفسه بایگانی و کمدهای بایگانی و … نیز وجود دارد.

همچنین تحویل به موقع محصولات شرکت و خدمات پس از فروش آن ها نیز از جمله دیگر خدمات این شرکت نیز می باشد.

پاوانکو همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود در تمامی مراحل گوناگون تولید و اجرای آن می باشد.

قفسه بایگانی ریلی با استفاده از مکانیزم خاص جابه جایی ریلی این قابلیت را دارد تا با حرکت دادن کابین های قفسه ریلی در طرفین فضای خالی موجود بین قفسه های ریلی را کاهش داده یا از بین ببرد و همین امر نیز موجب می گردد تا فضای بایگانی مورد نیاز افزایش پیدا کرده و بنابراین از فضای موجود استفاده ی بهینه تری خواهد شد.

از همین روی امروزه بسیاری از سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی با توجه به میزان نیاز برای فضای بایگانی اسناد و با توجه به نیازمندی برای گسترش مکان و فضای مربوط به محل بایگانی اسناد خود از جدید ترین و به روز ترین سیستم های بایگانی ریلی استفاده می کنند.

اما نکته ی خاصی که در اینجا وجود دارد آن است که امکان گسترش فضا به خصوص در شهرهای بزرگ امکان پذیر نمی باشد و از سویی دیگر نمی توان اسناد را در جایی به غیر مکان اصلی سازمان نیز مورد بررسی قرار داد. به همین جهت استفاده از بایگانی ریلی بهترین گزینه برای افزایش دو برابر فضای بایگانی در هر سازمانی می باشد.

استفاده از این مدل سیستم بایگانی ریلی خود نیز موجب می گردد تا ضمن افزایش فضای بایگانی تا دو برابر، سیستم بایگانی مجموعه را نیز متحول نموده و آنگاه موجب نظم و سرعت در دسترسی آن نیز می شود.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.