عوامل مهم در خرید و فروش قفسه ریلی بایگانی

چندین عامل مهم در خرید و فروش و همچنین نصب قفسه ریلی وجود دارد که در نظر گرفته می شود. بنابراین در این مطلب نیز قصد داریم به این عوامل مهم بپردازیم.

مونتاژ و دمونتاژ قفسه ریلی و تجهیزات مختلف بایگانی

یکی از مواردی که امروزه در خصوص خرید سیستم بایگانی ریلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، انعطاف پذیری بالای آن می باشد که نیاز بسیار مهمی در هنگام خرید قفسه ریلی و یا سیستم خریداری شده محسوب می گردد. با توجه به آن که هر دستگاه یا سیستم بایگانی ریلی توسط ارگان به خصوص یا سازمانی خریداری می شود، این امکان وجود خواهد داشت که به دلایلی مکان یا نوع کاربری آن مدل از قفسه ریلی بایگانی اسناد یا کالا تغییر کند، و در صورتی که این قفسه ها انعطاف پذیری لازم را نداشته باشند، این امکان وجود خواهد داشت تا قفسه ها کارایی خود را از دست بدهند.

به همین منظور سازمان ها و شرکت ها باید معمولا قفسه بایگانی را تهیه نمایند که کاملا به صورت مهندسی شده طراحی شده باشند. با توجه به طراحی های انحصاری قفسه بایگانی ریلی و ثابت شرکت پاوانکو می توان این موضوع را دریافت در صورتی که فضای اختصاص یافته برای محیط های بایگانی به دلایل مختلفی کوچک یا بزرگ شوند آنگاه سیستم های مختلف بایگانی ریلی این قابلیت را خواهند داشت که با توجه به فضای تخصیص یافته و متناسب با آن از لحاظ های مختلف طولی، عرضی، یا ارتفاع نیز ابعاد آن ها تغییر پیدا کند.

این موضوع بیشتر مصداق قفسه بایگانی ریلی می باشد که به راحتی می توانید کابین های آن را جابه جا نموده و طول و عرض آن را نیز تغییر دهید. همچنین این امکان در بعضی از سیستم های بایگانی وجود دارد که سیستم قفسه ثابت به قفسه ریلی نیز تبدیل شود و یا برعکس این اتفاق بیافتد، یا حتی سیستم های قفسه ریلی مکانیکی و ثابت به سیستم های ریلی اتوماتیک تبدیل شوند.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.