فایل ریلی هوشمند

سیستم بایگانی ریلی هوشمند ریموت‌دار
Remote intelligent railway archiving system

قفسه بایگانی ریلی هوشمند به ۴ دسته که ذیلا ذکر می‌شود دسته بندی میگردد:
۱ –بایگانی ریلی هوشمند رایانه‌ای
۲ –بایگانی هوشمند بافرمان
۳ –بایگانی هوشمند با ریموت
۴ –بایگانی ریلی هوشمند پنل فرمان

هرکدام از این قفسه بایگانی‌های هوشمند با توجه به مدلی که دارد نحوه استفاده از آن هم متفاوت می‌باشد، سیستم بایگانی ریلی هوشمند یکی از کاربردی‌ترین محصولات در گروه بایگانی ریلی است، بایگانی ریلی اتوماتیک یا همان بایگانی ریلی هوشمند نسبت به بایگانی ریلی مکانیکی و قفسه ریلی برقی پیشرفته‌تر و دارای مزایای بیشتری است، اما از نظر ظاهری به قفسه‎‌های ریلی برقی و مکانیکی شبیه است با این تفاوت که دارای سنسورهای مختلفی می‌باشد که این مورد باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی هم می‌شود.

نگهداری و حفاظت از اسناد و مدارک و طولانی تر کردن عمر مدارک از مزایای استفاده از بایگانی ریلی هوشمند می‌باشد، چیدمان و قراردادن قفسه‌ها باید به نحوی باشد که بتوان از حداکثر فضا استفاده نمود. بطور کلی استفاده از قفسه بایگانی ریلی هوشمند همه‌ی مواردی را که برای حفظ امنیت و نگهداری از اسناد و مدارک لازم است را دارا می‌باشد.

قفسه بایگانی ریلی هوشمند بیشتر در مراکزی که حساسیت و امنیت بالایی برای نگهداری اسناد و مدارک دارند نظیر: مراکز امنیتی، نظامی، قوه قضاییه، سازمان انرژی اتمی و سازمان‌های پتروشیمی و نفتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از ویژگی‌هایی که سیستم بایگانی ریلی هوشمند دارد می‌توان به این موارد اشاره کرد: توسط سنسور نوری که در بایگانی ریلی هوشمند طراحی شده است رفت و آمد کاربرها کنترل می‌شود، سرعت اپراتور را بالا می‌برد و همچنین صرفه‌جویی در مصرف انرژی، کم کردن نیروی انسانی، صرفه جویی در زمان، امکان محدودیت دسترسی افراد به اسناد و مدارک، سرعت بالا در جستجوی پرونده‌ها از طریق مانیتور نصب شده و سیستم عیب‌یابی اتوماتیک که هرگونه خرابی را گزارش می‌دهد از دیگر مزایای این سیستم می باشد.قفسه ریلی سیستم برقی

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.