قفسه بایگانی

قفسه بایگانی ریلی الکتریکی و مزیت های آن

در مطلب قبلی درباره ی چندین مورد از مزیت های قفسه بایگانی ریلی برقی مواردی را ذکر کردیم در این مطلب نیز قصد داریم به ادامه ی این مباحث بپردازیم.

استفاده از قفسه بایگانی ریلی برقی در ادارات و محل کار موجب صرفه جویی در وقت و زمان می شود به این صورت که کاربرانی که با آن کار می کنند به راحتی و در کمترین زمان می توانند به اسناد و اطلاعات خود نیز دسترسی داشته باشند.

این دسترسی آسان خود موجب افزایش سرعت جستجو می شود و کاربران می توانند با دسته بندی کردن منظم اطلاعات خود در قفسه بایگانی ریلی به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و اسناد و اطلاعات خود را به سرعت یافت کنند.

همچنین از دیگر مزیت های استفاده از قفسه بایگانی ریلی، کاهش نیروی انسانی برای جستجو موارد آرشیو شده می باشد، به دلیل آن که در چندین سال گذشته با توجه به نبودن چنین سیستم های پیشرفته ای نیروی انسانی برای گردش در بین اسناد و جستجوی آن ها به کار گرفته میشده است.

همچنین استفاده از سیستم بایگانی ریلی موجب کاهش حجم کاغذ بازی و بهینه سازی در مصرف آن شده است که مزیت بزرگی برای محیط زیست محسوب می گردد.

بالا رفتن سرعت در یافتن اسناد و اطلاعات و طبقه بندی منظم اطلاعات با استفاده از این گونه از قفسه های ریلی خود موجب شده است تا کارهای روزمره در ادارات سرعت بیشتری داشته باشد وهمچنین امکان کپی گرفتن از اسناد از دیگر مزیت های آن محسوب می گردد.

همچینن امکان جستجوی اسناد و پرونده های مختلف در قسمت آرشیو فیزیکال و ارسال فرمان بازشدن کمد بایگانی مربوطه برای دسترسی به اسناد و پرونده های مذکور در کابین قفسه بایگانی امکان پذیر می باشد.

اسناد به بهترین صورت ممکن و ایده آل ترین حالت ممکن و همچنین با طول عمر بالا و به صورت استاندارد نیز حفظ و نگهداری خواهند شد.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.