قفسه ریلی

قفسه بایگانی ریلی تولید شده توسط پاوانکو

قفسه ریلی

قفسه‌ های ریلی شرکت پاوان‌ پوشه سرعت را به همراهِ راحتی به محلِ کارِ شما می‌ آورند. دسترسیِ آسان به مدارکِ موجود در قفسه‌ ریلی پاوان می‌تواند به بهبودِ خدمات به مشتری و نیز ارتقاء کیفیتِ کارِ کارمندانِ شما کمک کند.

قابلیتِ باز و بسته شدنِ آسانِ این قفسه‌ های ریلی به شما اجازه می‌دهد تا متناسب با فضایِ اختصاص‌یافته به بایگانی بتوانید از سرعت و آسانیِ سیستم‌های ریلی برخوردار شوید.

در هر زمانِ معین و برایِ یافتنِ پرونده یا مدرکی خاص کاربر فقط باید یکی از راهروهای میانِ قفسه‌های ریلی را باز کرده و به مدرک موردِ نظر دسترسی پیدا کند و نیازی به اشغالِ فضایِ اضافه برای آن نیست. قفسه‌ ریلی تولید شده توسط شرکت ما با رنگ‌های استاتیکِ ضدِخش و نیز نرمی و سهولتِ کار می‌توانند شما را در اداره‌ی هرچه بهترِ محیطِ کارتان یاری رسانند. قفسه‌ های ریلی پاوان به نرم‌افزار پرونده‌یاب سما مجهز بوده و از گم‌شدن و سردرگمی در یافتن مدارک جلوگیری می‌کند.

در قفسه‌ های ریلی پاوان می‌توان باکارگذاری تکنولوژی لمسی که در مونیتور اصلی سیستم قابل کنترل است کمدها را به حرکت درآورد و دیگر نیازی به کارگذاری فرمان در هر یک از کمدهای بایگانی نیست.

قفسه بایگانی

با نصب و استفاده از قفسه‌ بایگانی شرکت پاوان می‌توانید کارآیی، سهولت و زیبایی را به محلِ کارِ خود بیاورید.

مهم‌ترین ویژگیِ این قفسه‌ های‌ بایگانی کارآییِ آن‌ها در نظام‌ بخشی به پرونده‌ها و پوشه‌های گوناگونی است که در بعضی ادارات و مکان‌ ها نیاز به دسترسیِ دائمی به آن‌ ها وجود دارد. این قفسه‌ های بایگانی که با استفاده از خط رنگ استاتیک رنگ‌ شده‌اند دارای رنگی یکدست و شفاف‌ اند و بر زیبایی و در عین کار کارآیی محیط کار شما می‌افزایند. شرکتِ پاوان می‌کوشد تا با اشغال حداقل فضا، بیشترین گنجایش را برای استفاده‌کنندگان فراهم آورد.

از همین جهت است که مدل های مختلف قفسه‌ بایگانی پاوان‌پوشه در عین اشغال فضای اندک می‌توانند تعداد بالایی از پوشه و کلاسور را در خود جای دهند که به سهولت قابل دسترسی‌ اند.

رنگ‌ های متنوع پوشه‌های ما نیز زیبایی خاصی به این نوع قفسه‌ های بایگانی می‌ بخشند.

1/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.