قفسه ریلی

قفسه ریلی اتوماتیک

قفسه ریلی اتوماتیک یکی دیگر از انواع سیستم های بایگانی ریلی می باشد که ساختاری کاملا مشابه با قفسه ریلی مکانیکی دارد و در صورتی که بخواهیم آن را معرفی کنیم بایستی بداتید دارای سیستمی پیشرفته تر و مجهزتر از قفسه ریلی برقی می باشد که در ادامه سیستم بایگانی ریلی اتوماتیک را برای شما بیشتر شرح خواهیم داد.

با گذشت طی مدت های طولانی و سال ها پژوهش در خصوص کارایی قفسه های بایگانی و نیازسنجی در سازمان ها و ارگان های مختلف بدین نتیجه رسیدند که قفسه بایگانی ریلی می تواند به عنوان یکی از مهم ترین ابزارها در خصوص بایگانی اسناد مهم باشد.

بنابراین مهم ترین تجهیزات و ابزارها در خصوص بایگانی اسناد تحت سیستم های مختلفی مانند قفسه ریلی، کمد بایگانی و … نیز توسط شرکت صنعتی پاوانکو به تولید و بهره برداری رسید که می توان گفت یکی از مهم ترین خصوصیت هایی که قفسه ریلی اتوماتیک می تواند داشته باشد آن است که می تواند به سیستم کاربر متصل شود و دیگر سیستم به آن اتصال گردند.

موارد دیگری از جمله زمان امانت دهی، و همچنین کنترل ورود و خروج اسناد و باز و بسته شدن کابین های قفسه بایگانی ریلی به طور کامل خودکار و اتوماتیک می باشد که می توان حتی آن را از طریق remote نیز کنترل نمود.

چهار روش مختلف وجود دارد که کاربر به وسیله ی آن می تواند قفسه ریلی تمام اتوماتیک را کنترل کند و همچنین به اسناد مهم خود نیز دسترسی داشته باشد: فرمان، ریموت کنترل، رایانه، پنل

فرمان

فرمان این مدل از قفسه ریلی موثرترین نقش را در به حرکت درآوردن کابین قفسه ریلی هوشمند دارد. فرمان قفسه ریلی اتوماتیک بایستی پایداری خوبی داشته باشد و همچنین باعث سهولت در حرکت چرخشی کابین ها گردد.

ریموت کنترل

یکی از ابزارهایی می باشد که به وسیله ی آن می توان کابین های قفسه ریلی اتوماتیک را از راه دور باز و بسته نمود.

رایانه

استفاده از راه دور یکی از بهترین ابزارها برای باز و بسته نمودن کابین های قفسه می باشد اما این ابزار نیازمند یک نرم افزار خاص سیستمی می باشد که بایستی به وسیله ی رایانه انجام شود که کنترل آن دست کاربر خواهد بود.

پنل

پنل نیز عاملی است برای به حرکت در آوردن کابین های قفسه ریلی اتوماتیک و این کار تنها با فشردن دکمه ی مخصوص انجام می شود که با فشردن دکمه، در کابین ها باز و بسته می گردد.

5/5 (2 Reviews)
5/5 (2 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.