قفسه ریلی برقی

قفسه ریلی برقی – الکترونیکی

قفسه ریلی برقی نوع دیگری از قفسه های بایگانی ریلی می باشد که مختصری از آن در مطلب قبل شرح دادیم. حال در این جا قصد داریم به طور کامل معرفی در خصوص قفسه ریلی برقی یا الکتریکی داشته باشیم.

قفسه ریلی برقی یا قفسه بایگانی الکترونیکی از لحاظ ویژگی های ساختاری کاملا مشابه با قفسه بایگانی ریلی مکانیکی می باشد. که با توجه به این که بسیاری از سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و غیر دولتی از محصولات مختلف قفسه بایگانی برای امور بایگانی خود و اسناد از آن استفاده می کنند بنابراین امروزه بسیاری از شرکت ها در فکر طرح ساخت مدل های مختلفی از کمد بایگانی و تجهیزات مختلف قفسه ریلی افتاده اند که دارای تکنولوژی پیشرفته ای نیز می باشد.

هرکدام از محصولات قفسه بایگانی ریلی دارای ویژگی های به خصوصی می باشند، اما محصولی که در این بین از اهمیت بالایی برخوردار است قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی می باشد که از ازرش افزوده بالایی برخوردار می باشد. یکی از ویژگی های بسیار خوب این مدل از قفسه ریلی آن است که دارای ریموت کنترل می باشد و بنابراین شما می توانید به راحتی کابین های قفسه ریلی را به راحتی باز و بسته نمائید.

حتی شما نیز قادر خواهید بود در صورت قطعی برق به راحتی کابین های کمد بایگانی را جابه جا نموده و به اسناد مورد نظرتان نیز دسترسی لازم داشته باشید. انجام این کار با آزاد نمودن کلاژ صورت خواهد گرفت که شما قادر خواهید بود به راحتی در کابین ها را باز و بسته نمائید.

پنل حرکتی قفسه ریلی برقی:

یک قفسه ریلی بایگانی برقی از قسمت های مختلفی نیز تشکیل شده است که کاربر می تواند از پنل تعبیه شده بر روی قفسه ریلی الکتریکی استفاده کند. با این وجود در صورتی که بخواهد در کابین قفسه ریلی را باز و بسته کند می تواند تنها با فشار دادن دکمه ای نیز این کار را انجام دهد و حتی در صورتی که برق هم قطع گردد کاربر در صورتی که بخواهد به اسناد دسترسی داشته باشد می تواند با چرخاندن فرمان این کار را انجام دهد.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.