قفسه ریلی

قفسه ریلی برقی شرکت پاوان

قفسه های متحرک ریلی از نظر قوای محرکه به دونوع مکانیکی و برقی تقسیم می شوند :

در سیستم مکانیکی انتقال نیرو از طریق فرمان به چرخها منتقل و باعث به حرکت درآمدن قفسه ریلی می شود.

در قفسه ریلی با مکانیزم برقی انتقال نیرو از طریق موتور و گیربکس به چرخها منتقل شده و باعث جا بجائی قفسه ها بر روی ریل می گردد.

قفسه ریلی برقی دارای مزیت های متعددی نسبت به قفسه ریلی مکانیکی می باشد.

از جمله این مزیت ها امکان حرکت آسان و روان قفسه هایی با ابعاد بزرگتر و سنگین تر بر روی ریل با استفاده از نیروی الکترو موتور می باشد. بطوری که کاربر بدون هیچ زحمتی با فشردن یک دکمه(push Botten) برروی قفسه ریلی و یا از طریق ریموت کنترل می تواند به راهروی مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

تمامی قفسه های ریلی برقی دارای سیستم روشنایی هوشمند مخصوص به خود بوده به نحوی که هنگام باز وبسته شدن راهرو به صورت اتوماتیک روشن ویا خاموش می گردد.

از دیگر مزایای این سیستم امکان حرکت همزمان چندین قفسه بصورت یکپارچه بر روی ریل می باشد. این موضوع به کاربر این امکان را می دهد تا در زمان کوتاهتری به اسناد و مدارک خود دسترسی داشته باشد.

علاوه بر موارد فوق قفسه ریلی برقی دارای سیستم توقف اضطراری(Stop Emergency) بوده که این امر ارتقای امنیت کاربر را هنگام استفاده از سیستم فراهم می نماید .

استفاده از قفل برقی ، سبستم صدای هشدار ( آلارم ) ، بورد با قابلیت ارتقاء ، رعایت اصول ارگونومیک در طراحی سیستم جهت حفظ سلامت فیزیکی کاربر از دیگر مزایای استفاده از این سیستم می باشد.

 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.