قفسه ریلی اتوماتیک

قفسه ریلی مدل اتوماتیک

قفسه ریلی از جمله قفسه ها و کمدها و سیستم های بایگانی می باشند که برای حفاظت منابع مختلف و اطلاعات آرشیو شده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع قفسه ریلی که در دسته های قفسه های بایگانی قرار می گیرند در دو نوع مختلف نیز یافت می شوند.

یک مدل از این قفسه های ریلی هوشمند، و دیگری به صورت اتوماتیک می باشد که هردو از لحاظ ساختاری کاملا مشابه با قفسه بایگانی ریلی مکانیکی می باشند. در واقع اگر بخواهید آشنایی بیشتر با قفسه ریلی برقی هوشمند یا اتوماتیکی داشته باشید بایستی در ابتدا به شما بگوییم که یک مرحله از قفسه ریلی برقی پیشرفته تر می باشد و کاربردهای بسیار زیادی نیز دارد.

تولید قفسه های بایگانی ریلی برقی پس از مطالعه های بسیار و نیاز سنجی در سازمان ها و شرکت ها و حتی ارگان های مختلف توسط گروه های مختلف تحقیقی و توسعه شرکت صنعتی پاوانکو شروع گردید و به بهره برداری نیز رسید.

قفسه ریلی که شرکت پاوانکو تولید می کند به دو صورت هوشمند و اتوماتیکی هستند و قابلیت های مختلفی نیز دارند که یکی از آن ها این می باشد که می توانند به رایانه ی کاربری نیز لینک گردند و یا سایر سیستم ها با قفسه ریلی اتوماتیک لینک گردد و همچنین بتوان به وسیله ی آن ورود و خروج را کنترل کرد و دیگر مواردی که توسط این سیستم کنترل می شود زمان امانت دهی به اشخاص و باز و بسته بودن کابین های قفسه بایگانی ریلی می باشد و در صورتی که اتوماتیک باشد می توان آن را از طریق رایانه کنترل نمود و همچنین از راه دور آن را کنترل کرد.

۴ روش مختلف نیز وجود دارد که کاربران می توانند از طریق آن به قفسه های بایگانی ریلی تمام اتوماتیک دسترسی پیدا کنند:

۱- فرمان
۲- ریموت کنترل
۳- رایانه
۴- پنل

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.