قفسه ریلی

قفسه ریلی چند منظوره

قفسه ریلی متحرک چند منظوره

این مدل از قفسه ریلی از جمله مدل هایی از قفسه های ریلی در سیستم بایگانی می باشد که می توان آن را یکی از زیر مجموعه های خانواده ی قفسه ریلی مکانیکی نیز محسوب نمود. در واقع قفسه ریلی نوعی از قفسه ریلی متحرک میباشد که می توان از آن برای کاربردهای مختلفی نیز استفاده نمود.

از کمد بایگانی ریلی چند منظوره یا همان قفسه ریلی می توان برای نگهداری کالاهای مختلف، اسناد گوناگون و همچنین مدارک و کارتون، لباس و دارو و نقشه های طراحی و اجرا نیز استفاده نمود.

با توجه به ساختاری که قفسه های ریلی مکانیکی دارند می توان از آن ها به گونه ها و اقسام متفاوت نیز استفاده کرد که دارای کاربردهای مختلفی نیز می باشند.

بسیاری از مدل های قفسه ریلی مکانیکی با توجه به کاربرد خاصی که دارند با طبقات داخلی گوناگونی نیز ساخته شده اند. اینگونه از مدل های قفسه بایگانی ریلی در ابعاد گوناگون و وزن های مختلف کالا، پوشاک و اقلام دیگر نیز استفاده می شوند. به گونه ای که کاربر می تواند این قابلیت را داشته باشد تا در هر کدام از طبقات کمد بایگانی ریلی اقلام مختلفی اعم از کلا و پوشاک را در طبقات مختلف جای داده و حتی آن ها را در قفسه ریلی جا به جا نماید و کم و زیاد کند.

این مدل از قفسه های ریلی کاملا مناسب برای ادارات مختلف و سازمان ها می باشند تا کارمندان بتوانند اقلام گوناگون خود را در آن جای دهند.

جا به جایی طبقات قفسه ریلی چند منظوره:

یکی از امکانات بسیار خوبی که قفسه ریلی متحرک چند منظوره دارد آن است که به راحتی می توان طبقات این قفسه ها را جا به جا نمود. در واقع کاربر می تواند با توجه به ابعاد مد نظرش، فاصله ی بین این طبقات را تنظیم نماید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.