مزایای استفاده از سیستم بایگانی ریلی

امروزه با توجه به رشد روزافزون قیمت اماکن اداری و تجاری و نیاز به بهره وری مناسب در استفاده از فضاهای موجود اداری، سیستم بایگانی ریلی نقش قابل توجهی را در این خصوص ایفاء می نماید.

در سیستم بایگانی ریلی با حذف راهروهای متعدد و تنها با استفاده از یک راهروی مشترک بین فایل های ریلی می توان تا ۸۰% به ظرفیت پرونده پذیری فضاهای اداری افزود. این موضوع باعث بهره وری و استفاده مناسب از فضاهای اداری شده و طی سالیان اخیر موجب گرایش سازمان ها و نهادهای مختلف به استفاده از سیستم بایگانی ریلی جهت آرشیو اسناد و مدارک خود شده است.

همچنین استفاده از درب و قفل مرکزی در سیستم بایگانی ریلی باعث ارتقای امنیت پرونده ها می شود و این سیستم به مانند کاوری، اسناد با ارزش را در برگرفته و مانع دسترسی افراد غیر مسئول به آرشیو بایگانی می شود.

بدنه فلزی سیستم بایگانی ریلی باعث تاخیر در سرایت آتش به اسناد موجود و همچنین جلوگیری از ورود گرد و خاک، حشرات و جانوران موذی به داخل سیستم بایگانی ریلی می شود.

علاوه بر موارد فوق دسترسی آسان، صرفه جویی در فضاهای اداری، کاهش اشتباهات معمول بایگان، به روزرسانی سیستم

نگهداری اسناد و مدارک و هم چنین ایجاد جذابیت بصری و زیباسازی محیط بایگانی از دیگر مزایای استفاده از سیستم بایگانی ریلی می باشد.

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.