مزایای قفسه ریلی و سیستم بایگانی ریلی

در مطلب قبلی چندین مورد از مزایای قفسه ریلی بایگانی را ذکر کردیم در این مطلب قصد داریم چندین مورد دیگر از مزایای سیستم بایگانی ریلی اتوماتیک را برای شما بیان کنیم:

با استفاده از سیستم بایگانی ریلی افراد می توانند به مدارک و آرشیو های بایگانی خود به راحتی دسترسی داشته باشند از همین رو موجب می شود کارهای روزمره ی آنان با سرعت بیشتری پیش رود. و برای امور اداری خود به راحتی بتوانند به مدارک و آرشیو خود دسترسی داشته باشند. حتی می توانید از اسناد خود به راحتی کپی برداری نمائید تا اصل آن در کمد بایگانی محفوظ باقی بماند.

یکی از بهترین مزایای این نوع از قفسه های بایگانی این می باشد که می توانید در آرشیو فیزیکال خود محل پرونده ی مورد نظر خود را جستجو نمائید و دستور فرمان باز شدن قفسه ریلی را ارسال نمائید. این قابلیت برای این امر مفید می باشد تا بتوانید به پرونده ی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

شما با استفاده از سیستم های مختلف بایگانی می توانید به بهتری شکل و ایده آل ترین حالت ممکن به اسناد خود دسترسی داشته باشید و آن مدارک خود را به بهترین نحو حفظ نمائید و در صورتی که کمد بایگانی شما از استاندارد کافی برخوردار باشد می تواند با طول عمر بسیار بالایی برای شما کار کند.

با استفاده از قفسه بایگانی ریلی می توانید اسناد خود را سبک سازی نمائید.

امروزه با توجه به افزایش سرقت ها و از دست رفتن اطلاعات مهم سازمان ها و شرکت ها، برای بسیاری از ادارات این امر حائز اهمیت می باشد که بتوانند از اطلاعات خود به خوبی حفظ و نگهداری کنند از همین روی این قابلیت وجود دارد تا بتوانید کاربران و یا کارشناسان خاصی را محدود کنید که به بایگانی ریلی دسترسی داشته باشند تا به بعضی از محتوای داخل اسناد نیز دسترسی داشته باشند.

شما می توانید با استفاده از سیستم بایگانی ریلی به هرگونه از اطلاعات اسناد خود دسترسی داشته باشید چه در خارج از محیط اداره و چه در داخل آن.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.