قفسه بایگانی

مزایای کاربرد قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

در مطالب قبلی درباره ی درب و قفل مرکزی مواردی را بیان کردیم. همان طور که قبلا ذکر کردیم درب و قفل مرکزی یکی از بخش های بسیار مهم برای قفسه بایگانی ریلی می باشد که نه تنها یک بخش مهم برای قفسه های ریلی به شمار می رود بلکه از لحاظ امنیتی نیز کاملا برای سیستم های بایگانی ریلی ضروری می باشند.

بسیاری از مشتریان در هنگام تهیه ی یک سیستم بایگانی ریلی، برای ارتقای امنیت اسناد و همچنین محدود نمودن دسترسی به این اسناد نیز درخواست هایی مبنی بر بالا بردن امنیت این گونه از سیستم ها خواهند داد.

به همین منظور سیستم درب و قفل مرکزی با توجه به بالا بردن امنیت اسناد و اطلاعاتی که درون این سیستم ها قرار دارد در قسمت کابین انتهایی نصب خواهد شد. آنگاه در صورتی که کاربر پس از پایان استفاده از قفسه ریلی مکانیکی تصمیم به قفل کردن آن داشت می تواند کابین ها را در کنار یکدیگر قرار دهد و آنگاه درب کابین هایی که دارای قفل میتو می باشند را قفل نموده و آنگاه نیز در نهایت می تواند قفل مرکزی را شاسی قرار داده و آن را قفل نماید و با این کار تنها کسانی که نیاز ضروری به اسناد درون قفسه بایگانی ریلی داشته باشند می توانند به محتویات آن نیز دسترسی داشته باشند و کلید آن را دارند.

مزیت های استفاده از قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

• به طور معمول با توجه به آن که مکانیزم ساخت قفسه بایگانی ریلی مکانیکی پیشرفته تر از قفسه بایگانی ریلی ثابت می باشد با این حال نیز می توان گفت دارای ظرفیت بیشتر و گنجایش بیشتر در خصوص بایگانی اسناد می باشد.
• همچنین با توجه به ساختاری و نوع طراحی که دارد در صورتی که بخواهید آن را نصب نمائید مشکلی چندانی از لحاظ فضای مورد استفاده نخواهید داشت و همچنین شما نیز می توانید بیشترین استفاده از حداقل فضا ببرید.
• همچنین امنیت قفسه بایگانی ریلی نسبت به قفسه بایگانی ثابت نیز بیشتر می باشد و این به دلیل مواردی می باشد که در بالا ذکر کردیم و در واقع تمامی کابین هایی که در آن ها اسناد مهم وجود دارد در نهایت جمع شده و قفل خواهند شد.
• به حداقل رسیدن زمان جستجو برای یافتن اسناد و حتی کالاهای مختلف در قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.