کمد بایگانی

مزیت‌های کمدهای بایگانی پاوان‌پوشه

کمد بایگانی برای مکان‌ های کوچک و مدارک پر دسترسی ایده‌ آل هستند.

کمدهای بایگانی شرکت پاوان در عین اشغال فضای کم دارای ظرفیت بالایی برای نگهداری پوشه هستند. این کمدها در دو نوع آویز و بشقابی ارائه می‌شوند که بنابر نیاز و سلیقه‌ ی مشتری باید تهیه شوند. محور این کمدها گردان بوده و سبب دسترسی سریع و آسان به مدرک مورد نیاز است. مشتریان می‌ توانند با استفاده از پوشه‌ ها و زونکن‌ های رنگارنگ پاوان کمد های بایگانی محل کار خود را جلوه‌ای دیگر ببخشند. کمد های بایگانی ما دارای مقسم داخلی بوده که از افتادن زونکن‌ ها بر روی هم جلوگیری می‌کنند و سبب سهولت کار با آن‌ ها می‌ شود.

در کمد بایگانی پاوان‌ پوشه هم می‌ توان از زونکن استفاده کرد و از هم پوشه. نوع کمد بایگانی آویز به سبب سبکی پوشه‌ ها برای پوشه مناسب‌ تر است.

چرا هنوز به کمدهای بایگانی نیازمندیم؟

شاید پرسیده شود اکنون که در دوران دیجیتال به سر می‌ بریم دیگر چه نیازی به کمدهای بایگانی برای ذخیره‌ی نسخه‌ی کاغذی مدارک اداری هست؟ در بسیاری از موارد نیاز است تا اصل مدرک حاضر باشد و بر اساس آن روند کار ادامه یابد.

هنوز به اصل کاغذی مدارکی مانند اسناد ملکی یا ثبتی نیاز است. به همین جهت است که کمد بایگانی هنوز هم در ادارات و مؤسسات کاربردهای مفیدی دارند. لازم است تا مدارکی که از آن‌ ها تنها یک نسخه هست و باید باشد در جایی امن و به نحو مناسبی نگه‌داری شوند و در عین حال در دسترس باشند تا بتوان مراحل کاری را با مراجعه‌ ی سریع به آن‌ها پیش ببرد.

کمد های بایگانی در این گونه موارد به کمک افراد و سازمان‌ ها می‌ آیند. کمدهای بایگانی پاوان در دو نوع آویز و بشقابی می‌توانند هم به محیط کار شما زیبایی ببخشند و هم موجبات آرامش شما را فراهم کنند. این کمدها دارای قفل بوده و امن هستند. درهای این کمدهای بایگانی هنگام باز بودن به سمت داخل خود محفظه‌ ی کمد جمع می‌شوند تا به این ترتیب جای بسیار کم‌ تری اشغال نمایند.

ابعاد و گنجایش کمدهای بایگانی

شرکت پاوان‌ پوشه با تولید کمدهای بایگانی زیبا آسودگی کار شما را افزایش می‌ دهد و سبب حفظ اسناد و مدارک است. کمد بایگانی ما در دو نوع بشقابی و آویز ارائه می‌شوند و نوع آویز آن دارای مشخصات زیر است:

ابعاد: ۸۶*۸۶*۱۹۷ cm

• گنجایش هر طبقه: ۱۸۰ جلد پوشه آویز با عطف ۱ cm

۵۵ جلد کلاسور آویز با عطف ۲٫۵ cm

۳۵ جلد کلاسور آویز با عطف ۴٫۵ cm

همانگونه که مشاهده می‌کنید این کمدها با گنجایش بالا باعث می‌ شوند تا در عین اشغال فضای کم بتوان به تعداد پرونده‌ های زیادی دسترسی داشت. به این ترتیب کارمندان و افراد را از رفت و آمد به بایگانی مرکزی بی‌ نیاز می‌ شوند و می‌توان از گم شدن اسناد و فرسودگی سریع‌ تر آن‌ ها نیز جلوگیری کرد.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.