قفسه بایگانی

مزیت های قفسه بایگانی ریلی برقی

قبل از آن که بخواهیم درباره ی یک سری از ویژگی ها و مزیت های قفسه بایگانی ریلی برقی مواردی را بیان کنیم، مواردی را در خصوص پنل حرکتی قفسه ریلی برقی و همچنین پلتفرم آن نیز بیان خواهیم کرد.

پنل حرکتی قفسه ریلی بایگانی الکتریکی:

سیستم قفسه ریلی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که کاربران برای آن که بتوانند کابین ها را به راحتی بر روی ریل حرکت می دهند می توانند از پنل هایی که بر روی قفسه بایگانی تعبیه شده است کمک گرفته و این کار را انجام دهند. به این صورت که اگر دکمه ی باز و بسته شدن کابین را بزنند آنگاه می توانند کابین ها را در هر زمان که نیاز به اطلاعات و اسناد درون کمد بایگانی داشتند باز کنند و در نهایت می توانند با فشردن دکمه ای نیز در کابین ها را بسته کنند.

در مطلب قبل مواردی را در خصوص فرمان قفسه بایگانی بیان کردیم و همان طور که قبلا ذکر کردیم در صورت قطعی برق کاربر نیز می تواند با آزاد کردن کلاژ و با چرخاندن فرمان قفسه بایگانی می تواند در کابین را به راحتی باز و بسته نماید.

پلتفرم قفسه ریلی برقی:

هرکدام از انواع مختلفی از قفسه بایگانی الکترونیکی که توسط شرکت های مختلف تولید می گردد دارای طراحی هایی پلتفرم به خصوصی می باشند که سیستم های دیگری مانند مکانیکی و اتوماتیکی نیز قابلیت تبدیل شدن به آن را دارد.

مزیت های به کار گیری قفسه بایگانی ریلی برقی:

یکی از مزیت های بسیار مهم این مدل از قفسه ریلی بایگانی آن است که می توانید در زمان خود صرفه جویی نمائید و در واقع به بیان دیگر نیز می توان گفت به راحتی اسناد و اطلاعات خود را در آن یافت نمائید.

یکی دیگر از مزیت های بسیار مشابه قفسه ریلی در آن است که سبب کاهش نیروی انسانی برای پیدا نمودن اسناد و گردش در اطلاعات می شود.

هزینه های دیگر مانند هزینه ی مصرف برق و وجود برد روشنایی هوشمند نیز می تواند به کاهش هزینه های موجود کمک موثری باشد.

همچنین استفاده از این سیستم ها نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه های گاز و انرژی گردد و شما نیز می توانید در طول روزمره به راحتی کارهای خود را سرعت ببخشید.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.