مزیت های قفسه بایگانی ریلی پاوان پوشه

قفسه ریلی

یکی از مشکلات عمده ‌ای که نظام بایگانی جهان با آن روبروست کمبود فضا است. این امر سبب می ‌شود تا پرونده‌های قدیمی زودتر از طی زمان معمول از رده خارج شوند تا جا برای پرونده‌ ها و مدارک تازه با سرعت بیشتر باز شود.

استفاده از قفسه‌ ریلی یکی از راه حل ‌های هوشمندانه ‌ی این معضل است. این سیستم‌ ها اجازه می‌ دهد تا در هر زمان معین بتوان به مجموعه‌ ای از مدارک معین دسترسی پیدا کرد که به این ترتیب بقیه ‌ی اسنادی که در دسترس بودنشان لزومی ندارند از دید و در نتیجه اشغال فضا خارج شوند.

جمع شدن قفسه ‌های ریلی در کنار هم در عین گشوده شدن فضا برای کار با قفسه‌ ای معین، از مزیت‌ های این نوع از سیستم‌ های بایگانی است. این کار با تعبیه‌ ی ریل‌ های باریکی در کف اتاق انجام می‌ گیرد و به این ترتیب قفسه ‌هایی که به صورت عمود بر روی این ریل‌ ها سوار می ‌شوند قابلیت حرکت یافته و می ‌توانند در راستای ریل جابجا شوند و فضایی به اندازه‌ ی عبور کاربربرای دسترسی به پرونده‌ها باز کنند.

طراحان شرکت پاوان ‌پوشه قادرند تا با در نظر گرفتن ابعاد و خواسته‌ ی مشتری قفسه ریلی را برای محل مورد نظر طراحی کنند و آن را به دست نصاب‌ های ماهر پاوان بسپارند تا محیط کار شما علاوه بر کارآیی، از زیبایی نیز بهره‌مند شود. از این نوع قفسه‌ های ریلی می ‌توان برای کتابخانه نیز سود جست.

قفسه بایگانی

قفسه‌ بایگانی پاوان ‌پوشه را می‌ توان در هر محیطی به کار گرفت. این نوع از قفسه‌ های بایگانی نیازی به فضای بزرگ ندارند و می‌ توان آن‌ ها را در کنار میز کارمندان قرار داد تا با دسترسی سریع آن‌ها به پرونده‌ های پرمراجعه به سهولت صورت گیرد.

بایگانی ریلی

استفاده از بایگانی ریلی برای سیستم ‌های بایگانی فرسوده به شدت توصیه می ‌شود.

این نوع بایگانی علاوه بر اشغال اندک فضا، مدارک و اسناد را نیز محافظت نموده و مانع از فرسودگی سریع آن‌ها می ‌شود. بایگانی ریلی پاوان ‌پوشه سیستم بی ‌دردسری برای بایگانی‌ های شماست.

کمد بایگانی

کمد بایگانی پاوان‌ پوشه با استفاه از رنگ استاتیک و درخشندگی خاص، زیبایی محیط کار شما را افزایش داده و به پرونده‌های شما نظم می‌ بخشد. درب این کمدها به داخل جمع‌ شده و به این ترتیب هنگام مراجعه‌ ی کاربر از اشغال فضای اضافی و ایجاد مشکل جلوگیری می ‌کند.

ما برای همه ‌ی نیازهای سیستم بایگانی شما راه حلی بهینه و مطلوب ارائه کرده‌ایم: اگر نیازمند سهولت در دسترسی به پرونده‌ها در دفاتر هستید می‌ توانید از کمد و قفسه‌ بایگانی پاوان ‌پوشه استفاده کنید و اگر برای طبقه ‌ی بایگانی سازمان و اداره‌ ی متبوع خود نیازمند نظم و شادابی هستید می ‌توانید با خرید بایگانی ریلی ما آسوده‌ خاطر شوید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.