قفسه ریلی بایگانی

مزیت های قفسه بایگانی ریلی

یکی از مهم ترین مزیت های قفسه ریلی آن است که این مدل قفسه ها دارای ارزش افزوده ی فضایی می باشند، به این معنا که برای دسترسی اسنادی که در قفسه های ثابت قرار داشتند باید از راهروهایی عبور می کردید که کاربر از جهات مختلف به آن دسترسی داشته باشد.

حال با توجه به ساختار قفسه ریلی بایگانی و تولید آن به عنوان جایگزین برای کابین های قفسه ثابت، با حذف راهروها کابین ها نیز بر روی بستر ریل حرکت کرده و همین عامل خود موجب افزایش ۵۰ درصدی فضا گردیده است. از جمله مزیت های مهم دیگر قفسه بایگانی ریلی در آن است که این مدل قفسه ها به صورت ماژولار می باشند و این بدان معنا می باشد که در صورت نیاز برای جابه جایی اتاق بایگانی و همچنین نگهداری اسناد مختلف، به راحتی نیز می توان اینگونه از قفسه ها را دمونتاژ کرد و در اتاق جدید و سالن جدید نیز مونتاژ نمود.

این موضوع قابل توجه می باشد که در صورت کاهش یا حتی افزایش ابعاد اتاقی که قرار است قفسه ریلی یا کمد بایگانی ریلی در آن نصب گردد، می توان با کمترین هزینه نیز ابعاد اینگونه از قفسه ها را کاهش یا افزایش دهید و حتی این قابلیت و این امکان نیز برای شما وجود دارد تا به راحتی نوع کاربری قفسه بایگانی ریلی اسناد خود را به انباری تغییر داده و یا این کار را به صورت برعکس انجام دهید و از آن استفاده های گوناگون نیز داشته باشید.

و در صورت انجام این کار دیگر نیازی نخواهد بود تا قفسه ریلی مورد نظر خود را کنار بگذارید و یا حتی آن را دور بیاندازید در واقع شما می توانید به راحتی به جای آن که نمونه ی دیگری از آن را خریداری نمائید از همان قفسه ی موردنظرتان استفاده ی بهینه تری نیز داشته باشید.

پس همان طور که در مطالب بالا ذکر کردیم قفسه بایگانی ریلی مزیت های مختلفی دارد که می توانید از آن در ادارات یا سازمان ها برای کاربری های مختلف نیز استفاده نمائید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.