قفسه ریلی

معرفی قفسه ریلی ترکیبی

همانطور که قبلا ذکر کردیم دو نوع اصلی برای قفسه ریلی وجود دارد که یکی از مدل های آن ثابت و دیگری کمد بایگانی ریلی می باشد. اما در این مطلب قصد داریم درباره ی نوعی از قفسه ریلی توضیح دهیم که ترکیبی از ثابت و ریلی می باشد.

امروزه مدلی از قفسه ریلی وارد بازار شده است که مدل آن کشویی ترکیبی می باشد بدین معنا که ترکیبی از قفسه ثابت و کمد بایگانی ریلی می باشد. به طور معمول اینگونه از مدل های قفسه ریلی بدین منظور ساخته می شوند که با توجه به استفاده از حداقل فضای کاربری، از ظرفیت بیشتری نسبت به محصولات قفسه بایگانی ثابت نیز برخوردار باشند.

در واقع به بیان دیگر می توانیم بگوییم، قفسه بایگانی ثابت با توجه به داشتن ظرفیت بسیار اما با حداقل کردن فضا و محیط برای کاربران این امکان را در اختیار آنان قرار خواهد داد تا اسناد خود را در آنجا بایگانی کنند اما قفسه بایگانی ترکیبی با توجه به حداقل فضای موجود، نیاز به ظرفیتی بیشتر از قفسه ثابت خواهد داشت.

همچنین این نکته نیز قابل توجه می باشد که موضوعی که امکان نصب قفسه ریلی را به ما نمی دهد، محدودیت فضا نیز می باشد.

ساختار قفسه ریلی کشویی بدین صورت است که حداقل دو قفسه و یا بیشتر در قسمت پشت سیستم و همچنین یک قفسه ی کمتر نیز با توجه به تعداد قفسه های پشت در این سیستم نیز قرار دارد. که این سیستم با توجه به چنین ساختاری که دارد در صورتی که کاربر قفسه های جلویی را حرکت دهد آنگاه می تواند به قفسه های پشت هم دسترسی راحتی داشته باشد. بدین معنا که برای دسترسی به قفسه های پشت بایستی قفسه های جلویی را روی ریل حرکت دهد.

انواع گوناگونی از پهلوهای قفسه ریلی کشویی نیز موجود می باشد که می توانید آن ها را در جنس های مختلف فلزی روشن، تیره، mdf و لترون نیز یافت نمائید و برای قفسه ریلی ترکیبی نیز نصب نمائید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.