قفسه ریلی بایگانی

مونتاژ و دمونتاژ قفسه ریلی

امروزه یکی از عوامل بسیار مهمی که در خرید قفسه ریلی یا انواع قفسه های بایگانی تاثیر گذار می باشد، انعطاف پذیری آن می باشد که در هنگام خرید سیستم بایگانی ریلی مورد نظر خود و همچنین دستگاه بایگانی موردنظرتان به آن توجه داشته باشید.

با توجه به آن که هر دستگاه یا سیستمی توسط آن سازمان یا ارگان مورد نظر خریداری می گردد، امکان خواهد داشت به دلایل مختلف مکانی و همچنین کاربری مورد نظرشان ، امکان تغییر قفسه ی بایگانی ریلی اسناد و کالاها نیز وجود دارد.

قفسه بایگانی به انواع مختلف قفسه های اسناد و کالاها نیز تقسیم بندی می گردند و در صورتی که این قفسه ها انعطاف پذیری لازم را نداشته باشند، اینگونه از قفسه ها نیز کارایی خود را از دست خواهند داد.

یکی از ویژگی های بسیار مهم قفسه ریلی آن است که انعطاف پذیری لازم را داشته باشد تا بتوانید اسناد و اطلاعات گوناگون را به روش های مختلف در آن نگهداری کنید.

پاوانکو با تولید انواع مختلفی از قفسه های ریلی بایگانی با طراحی مهندسی شده و منحصر به فرد توانسته است جایگاه ویژه ای را در این زمینه پیدا کند.

از همین رو برای محیط های مختلف بایگانی با توجه به اندازه ای که دارند هرچند کوچک و بزرگ باشند، سیستم های تولید شده بایگانی ریلی توسط پاوانکو این قابلیت را خواهند داشت که به نسبت فضای تخصیص یافته از لحاظ طول و عرض و ارتفاع نیز آن محصول را تغییر ابعاد بدهند و یا حتی امکان تبدیل قفسه ثابت به ریلی وجود خواهد داشت و یا امکان تبدیل قفسه های ریلی مکانیکی و قفسه ثابت به قفسه ی ریلی و اتوماتیک نیز وجود داشته باشد.

مونتاژ و دمونتاژ کردن قفسه ی ریلی بایگانی و قفسه ثابت مزیت های مختلفی دارد که شامل:

  • جا به جایی نصب و آسان
  • افزودن و یا کم کردن از ظرفیت سیستم قفسه بایگانی ریلی در صورت تغییر تعداد پرونده ها و پوشه ها و همچنین زونکن ها و …
  • تغییرات لازم در طول و عرض و یا ارتفاع سیستم بایگانی ریلی
  • تبدیل قفسه ی ریلی بایگانی به قفسه ثابت و بالعکس
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.