کمد بایگانی

نصب و اجرای قفسه کتابخانه ای و انواع کمد بایگانی

همان طور که قبلا ذکر کردیم امروزه با وجود گسترش کتابخانه های مختلف در سطح شهر و همچنین وسعت و گستردگی آن ها نیاز مبرمی به قفسه ریلی و انواع قفسه های کتابخانه ای پیدا خواهید کرد. از همین رو امروزه بیشتر کتابخانه هایی که در سطح شهر قرار دارند و در حال فعالیت می باشند با توجه به حجم وسیع اطلاعات و اسناد آرشیو شده و کتاب های مختلف نیاز به قفسه کتابخانه ای پیدا خواهند کرد.

همان طور که می دانید انواع مختلفی از کمد بایگانی و قفسه کتابخانه ای در بازار وجود دارد و هرکدام از آن ها در طرح و اندازه های مختلفی یافت می شوند که می توانید با توجه به مجموعه ی خود آن را راه اندازی نمائید. این قفسه ها ویژگی های مختلفی دارند و به گونه ای می باشند که به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و آن مجموعه می تواند به سرعت پس از اجرا از آن بهره برداری نماید.

نصب قفسه ی کتابخانه ای بزرگ

با توجه به این که این پروژه ها، پروژه های گسترده ای می باشند و نیاز به دقت و صرف هزینه و زمان بسیاری دارد، نیازمند یک مجموعه ی توانا و حرفه ای در سطوح مختلف می باشد که بتواند این کار را برای آن کتابخانه انجام دهد.

با توجه به آن که شرکت صنعتی پاوانکو دارای یک تیم حرفه ای در این زمینه می باشد با توجه به طراحی های حرفه ای و تولید یکپارچه ی این محصولات می تواند به صورت قوی این پروژه را راه اندازی کند.

محصولات مختلفی توسط شرکت صنعتی پاوانکو تولید می گردد که شامل انواع کمد بایگانی و قفسه های کتابخانه ای می باشد اما مناسب ترین آن برای کتابخانه های بزرگ در سطح شهر، قفسه های کتابخانه ای می باشد. محصولاتی که توسط این شرکت ارائه می گردد دارای جنس های متفاوتی می باشند که شامل mdf و فلز هستند و نه تنها دارای کیفیت مطلوب از این حیث می باشند بلکه نمای بیرونی بسیار زیبایی دارند. همچنین سفارشات کارها با طرح ها و رنگ بندی های مختلف بسته به سلیقه ی مشتری انجام می گردد.

بهترین سیستم بایگانی ریلی، سیستمی می باشد که در برابر آب و هوای محیط مقاومت خوبی داشته باشد و همچنین کیفیت خوبی داشته باشد و از لحاظ پایداری کاملا مقاوم باشد.

 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.