قفسه ریلی

نگهداری فایل باکس در قفسه ریلی

فایل باکس و ملزومات اداری

فایل باکس چیست؟ و چه کاربردی برای اسناد بایگانی دارد؟ آیا فایل باکس جزئی از ملزومات اداری برای بایگانی اسناد مختلف محسوب می گردد؟

فایل باکس و یا زونکن از جمله ملزومات اداری بسیار مهم و همچنین پرکاربردی هستند که از آن ها برای نگهداری اسناد و اوراق و اطلاعات مختلف بایگانی استفاده می شود که این فایل باکس ها در قفسه ریلی و قفسه ثابت و یا هر نوع قفسه های بایگانی مختلف نیز نگهداری خواهد شد. به همین منظور بسیاری از شرکت های مختلفی که در کار تولید و ساخت انواع محصولات بایگانی می باشند، اقسام مورد نیاز مشتریان را ( که شامل فایل باکس و پوشه و …. می باشد) با توجه به ابعاد سینی قفسه های ثابت و ریلی و همچنین کمد دوار و … تولید و عرضه خواهند کرد.

قفسه ریلی برقی – الکترونیکی

می توان گفت ساختار قفسه ریلی برقی یا همان الکترونیکی کاملا مشابه با قفسه ریلی مکانیکی می باشد و با توجه به مطالعات و نیازسنجی هایی که در خصوص انواع قفسه بایگانی در سازمان های مختلف و ارگان هایی صورت گرفته است که بسیار از محصولات بایگانی همچون قفسه بایگانی ریلی استفاده می کنند به همبن منظور تصمیم در ساخت قفسه های ریلی برقی یا الکترونیکی نمودند که کاربردهای بسیاری برای اینگونه از سازمان ها و ادارات دارند.

در واقع ساختار و کارایی قفسه ریلی الکتریکی به گونه ای می باشد که مانند دیگر محصولات قفسه بایگانی ریلی از ارزش افزوده فضایی بالایی برخودار هستند و دارای قابلیت های بسیاری می باشند که می توان کنترل از راه دور آن را اشاره نمود به گونه ای که می توان در کابین را با ریموت های مخصوصی نیز باز و بسته نمود. شاید این تصور برایتان پیش بیاید در صورتی که برق دچار قطعی شود آیا باز هم امکان باز و بسته کردن در کابین های قفسه ریلی برقی وجود دارد؟ در پاسخ بایستی بگوییم بله این کار با آزاد کردن کلاژ به راحتی قابل انجام می باشد و می توانید حتی در صورت قطعی برق هم کابین های قفسه ریلی را جابه جا نمائید و یا به اسناد و کالاهای خود نیز دسترسی لازم داشته باشید.

این نکته قابل ذکر است که با نصب قفسه ریلی برقی در محیط اداره و سازمان قادر خواهید بود نه تنها در انرژی خود صرفه جویی نمائید حتی قادر خواهید بود به تعداد کاربران که به آن نیاز دارند صرفه جویی قابل توجه ای نیز داشته باشید.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.