ویژگی انواع مختلفی از قفسه ریلی و بایگانی

امروزه انواع مختلفی از سیستم های بایگانی ریلی در حال تولید و گسترش می باشد. به طوری که در بیشتر محیط های مختلف کاری و حتی محیط های مسکونی از آن استفاده می شود. پروژه های مختلفی از نوع قفسه کتابخانه ای و بایگانی ریلی در حال تولید می باشد که از آن ها برای کتابخانه ها استفاده می شود.

جنس هریک از این قفسه های ریلی و ثابت که در کتابخانه مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت می باشد و می توان آن ها را در دو نوع mdf و همچنین فلز یافت.

یکی از دلایل بسیار مهمی که برای انواع مختلفی از کمد بایگانی از MDF استفاده می شود، زیبا جلوه دادن قفسه های کتابخانه ای می باشد و حتی می توان با توجه به در خواست مشتری انواع مختلفی از آن را با رنگ های متفاوت به صورت سفارشی تولید نمود که با طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان هماهنگ باشد.

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم سه قسمت بسیار اصلی برای انواع مختلفی از سیستم بایگانی ریلی و همچنین قفسه های کتابخانه ای وجود دارد که این سه قسمت شامل تحتانی، میانی و فوقانی می باشد که برای قفسه های کتابخانه ای نیز به کار می رود.

بنابراین به طور معمول mdf هایی که برای این قسمت ها مورد استفاده قرار می گیرد از لحاظ بصری، ظاهری شیکی را به قفسه های کتابخانه ای خواهند داد.

همچنین علاوه بر مزیت های بسیاری که این نوع چوب ها از لحاظ زیبایی دارند و ظاهر بسیار شیکی دارند، مزیت های بسیار دیگری از لحاظ فنی دارند که می توان آن ها را به کار برد.

همچنین این نوع از mdfها در برابر عوامل مختلف آب و هوایی کاملا مقاوم بوده و حتی در گذر زمان برای آن ها مشکلی پیش نخواهد آمد و همچنین در طول زمان دارای پایداری بسیار خوبی هستند و مقاومت آن ها بالا می باشد. در واقع چوب هایی که برای این نوع از سیستم های بایگانی ریلی به کار می رود با عایق سطحی مخصوصی پوشانده شده است که موجب می شود مقاومت آن ها در برابر آب بالاتر رود تا در برابر رطوبت آسیبی نبینند.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.