سیستم بایگانی ریلی

ویژگی سیستم های بایگانی ریلی

همان طور که قبلا بارها ذکر کردیم یکی از بهترین سیستم های بایگانی ریلی و قفسه بایگانی برای کتابخانه ها استفاده از قفسه های کتابخانه ای می باشد که برای نصب و اجرای آن نیاز به مجموعه ای توامند و کار آمد در این زمینه خواهید داشت.

همان طور که قبلا ذکر کردیم شرکت صنعتی پاوانکو یکی از بهترین ها در زمینه ی تولید و ارائه قفسه بایگانی و انواع قفسه ریلی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به تیم طراحی قدرتمندی که دارد می تواند این کار را با بهترین کیفیت و کمترین زمان انجام دهد.

قفسه کتابخانه ای مدلی دیگر از قفسه بایگانی ریلی می باشد که مورد استفاده ی بسیاری از کتابخانه ها می باشد. همان طور که قبلا ذکر کردیم شرکت پاوانکو تمامی محصولات خود را از جمله قفسه ریلی، قفسه بایگانی و … در جنس ها و مدل های مختلف تولید می کند. که این محصولات می تواند ترکیبی از کمد فلزی باشد و یا جنس آن به صورت mdf باشد.

در واقع یکی از دلایلی که عده ای جنس mdf را برای کارهای خود انتخاب می کنند جلوه ی زیبای آن می باشد که نمای بیرونی آن دارای طرح خاصی می باشد و می توانند کمد هایی از جنس mdf با رنگ های متفاوت سفارش دهند که این کار با درخواست مشتری صورت خواهد گرفت. البته یکی از نکاتی که بایستی به آن توجه داشته باشید آن است که قفسه بایگانی شما بهتر است کاملا متناسب با طراحی داخلی ساختمان باشد.

در واقع بیشتر قفسه های ریلی و همچنین قفسه های کتابخانه ای دارای سه قسمت می باشند که به این قسمت ها تحتانی، میانی و فوقانی گفته می شود. در صورتی که این قسمت ها در کنار یکدیگر قرار بگیرند موحب می شود که کمد از لحاظ بصری ظاهری شیک تر و بهتری به نسبت داشته باشد.

مواد مختلفی در ساخت قفسه بایگانی ریلی و قفسه کتابخانه ای استفاده می شوند که یکی از آن ها چوب می باشد، اما چوبی که برای آن استفاده می شود دارای ویژگی بارزی می باشد که علاوه بر ظاهر زیبایی که به قفسه خواهد بخشید بلکه جنس mdf آن موجب خواهد شد تا مقاومت آن در برابر آب و هوا بالاتر رود و همچنین در گذر زمان پایدارتر باشد. البته نکته ای که بایستی در اینجا متذکر شویم آن است که در صورت استفاده از این چوب های mdf آن را با عایق سطحی خواهند پوشاند که مقاومت قفسه را در برابر آب بالاتر می برد و موجب می گردد که رطوبت موجود در محیط به آن آسیبی نرساند.

 

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.