قفسه ریلی برقی

پاوانکو ارائه دهنده ی قفسه ریلی

شرکت صنعتی پاوانکو به عنوان یکی از برترین و بهترین شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده ی سیستم بایگانی ریلی، جزء پر فروش ترین مراکزی می باشد که انواع مختلفی از قفسه بایگانی ریلی و قفسه ریلی و … را نیز ارائه می دهد. در واقع این شرکت در زمینه ی تولید و ارائه ی سیستم مدیریت اسناد فعالیت می کند که این سیستم ها شامل انواع مختلفی می باشد. قفسه ریلی مکانیکی و قفسه ریلی اتوماتیک جزء سیستم های قفسه ریلی بایگانی می باشد که هرکدام دارای امکانات خاصی می باشد. قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی جزء آن دسته از قفسه های ریلی می باشند که با سیستم برقی کار می کنند و می توان به صورت خودکار و با کنترل از راه دور در آن ها را باز و بسته نمود.

نوع دیگر از قفسه های ریلی وجود دارد که به صورت کشویی، کتابخانه ای می باشند و هرکدام از این ها مصارفی مختلفی در اداره جات دارند. شرکت صنعتی پاوانکو علاوه بر ارائه ی انواع مختلفی از سیستم های قفسه ریلی، انواع متفاوتی از کمد بایگانی را نیز ارائه می دهد.

کمد های بایگانی به دو نوع اصلی نیز دسته بندی می شوند که کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت می باشند.

سیستم های مدیریت انبار به چندین مورد تقسیم بندی خواهند شد که شامل قفسه ریلی انبار و قفسه ریلی انبار سبک، نیمه سنگین و سنگین می باشد.

در واقع شرکت صنعتی پاوانکو تماما سعی بر این دارد تا محصولاتی را ارائه دهد که در سطح کشور به بهترین کیفیت موجود ارائه داده شود. همچنین نیز بتواند در سریع تری زمان ممکن انواع مختلفی از قفسه بایگانی ریلی، کمد بایگانی ثابت و … را تحویل و آن را نصب نماید.

اهداف این شرکت تماما، رضایت مشتریان گرامی می باشد و می توانند با تماس از طریق شماره های درج شده در سایت به سفارش محصول مورد نظر خود بپردازند.

همچنین شرکت صنعتی پاوانکو با به روز کردن مشخصات فنی سیستم، سیستم های بایگانی، مدیریت اسناد و کالاها سعی بر آن دارد تا هزینه ی سربار شرکت ها را در خصوص تهیه ی قفسه بایگانی ریلی اسناد و کالا کمتر کند.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.