بایگانی ریلی

پاوانکو تولید کننده ی انواع بایگانی ریلی

امروزه با پیشرفت گسترش استفاده از سیستم بایگانی ریلی ، امروزه بسیاری از شرکت های مختلف خصوصی و دولتی در خصوص استفاده از انواع سیستم بایگانی ریلی و انواع قفسه ریلی در تلاش اند تا سیستم آرشیو پیشرفته ای نیز داشته باشند.

بسیاری از شرکت های بزرگ به خصوص شرکت های بزرگ تجاری که در حوزه ی تجارت و کسب و کارهای مختلف فعالیت می کنند حجم سنگینی از مطالب آرشیو شده و بایگانی دارند که نیاز دارند تمامی آن ها را به صورت مرتب دسته بندی نمایند. این اسناد می تواند شامل سندهای مختلف و مدارک بسیار اعم از نقشه های فنی و مهندسی، اسناد کنترل کیفیت و … باشد که مجزا از بخش های دیگر می باشند.

هرکدام از این بخش ها دارای آرشیو ها و اسنادی می باشند که آن ها باید در سیستم بایگانی ریلی نگهداری گردد. این شرکت ها به صورت یک مجموعه ی بزرگ می باشند که تمامی بخش های آن نیاز دارند تا مجزا از یکدیگر باشند و در یک بایگانی ریلی در مقیاس کوچک تر نگهداری شوند.

از همین رو بسیاری از شرکت های مختلف و سازمان ها نیاز به این دارند تا در قسمت های مختلف مجموعه یک بایگانی اسناد داشته باشند تا بتوانند اسناد و مدارک و محتوای آرشیو خود را در یک حجم کوچک تر و در کمترین فضا نگهداری کنند.

امروزه با گسترش استفاده از کمد بایگانی انواع مختلفی از سیستم های بایگانی ریلی و کمدهای بایگانی وارد بازار شده است و بسیاری از شرکت ها برای نگهداری مطالب آرشیو خود و حفظ امنیت آن ها نیز استفاده می کنند.

یکی از مواردی که بسیاری از ادارات و سازمان ها بر آن تاکید دارند آن است که بایگانی ریلی تنها برای محیط هایی با ظرفیت بالا نبایستی استفاده گردد و محیط های کوچک اداری مانند اتاق کارهای کوچک و دفاتر مختلف هم نیاز به بایگانی دارند و از آن به صورت مستمر با حجم بالا استفاده می کنند.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.