قفسه ریلی

پروژه ی بایگانی ریلی در بیمارستان

امروزه با گسترده شدن بیمارستان های مختلف و همچنین با توجه به تجهیزات و تکنولوژی های به روزی که در هریک از این بیمارستان ها وجود دارد چه بیمارستان معمولی باشد و چه کودکان و یا در هرشاخه ی دیگری که فعالیت داشته باشد نیاز به تجهیزات بایگانی ریلی و انواع مختلفی از قفسه ریلی دارد تا بتواند اطلاعات مهم را اعم از اسناید آرشیو شده در خود نگه دارد.

وجود سیستم بایگانی ریلی و قفسه ریلی برای هریک از این بیمارستان ها امری ضروری می باشد که بهتر است در خصوص امکانات موجود در آن نیز تصمیمی اتخاذ گردد و سیستمی در این خصوص راه اندازی شود  تا از لحاظ های مختلف کیفیت مطلوب را داشته باشد.

احداث پروژه ی سیستم بایگانی ریلی و قفسه ریلی در بیمارستان ها می تواند با متراژهای مختلف صورت بگیرد که اندازه و ابعاد آن نیز می تواند با توجه به ابعاد محیط گوناگون باشد. یکی از امکاناتی که سیستم بایگانی ریلی ایجاد شده و نصب شده در بیمارستان ها نیز بایستی داشته باشد داشتن سیستم کنترل الکترونیکی که می تواند قابلیت های مختلفی را به سیستم اضافه نماید.

در واقع قفسه ریلی برقی و سیستم بایگانی ریلی نیز دارای ویژگی های مثبت بسیاری می باشد و به همین دلیل است که از آن در محیط های بیمارستان و برای آرشیو اسناد مختلف نیز استفاده می کنند.

در اینجا قصد داریم چندین مورد از مزیت های وجود سیستم بایگانی ریلی در بیمارستان ها را ذکر نمائیم که شامل:

استفاده از بیشترین فضا محل بایگانی و نظم دادن به اطلاعات موجود نیز می باشد

بالاتر رفتن سرعت پاسخگویی در یافتن نتایج از دیگر مزایای این سیستم می باشد و همچنین بالا تر رفتن سرعت دسترسی و سهولت در آن از دیگر ویژگی های مثبت قفسه ریلی و بایگانی های ریلی محسوب می گردد.

در واقع با وجود این مزیت ها و مزایای دیگر بایگانی ریلی نیز موجب می گردد تا قسمت بایگانی آن مجموعه دچار تحول بسیاری شود و خود این عامل نیز موجب می گردد که کارایی بایگانی بالاتر رود و موجب افزایش بهره وری آن نیز گردد.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.