بایگانی ریلی

کاربرد بایگانی ریلی در بیمارستان ها

همان طور که ذکر کردیم سیستم بایگانی ریلی، از جمله سیستم هایی می باشد که کاربرد بسیاری در محیط های مختلف اداری، تجاری و مسکونی دارد و می توان انواع مختلفی از آن را در بازار یافت کرد. هر محیط اداری و سازمانی نیز از قفسه ریلی و انواع مختلفی از کمد های بایگانی برای امور بایگانی خود استفاده می کنند اما این بار در این مطلب قصد داریم درباره ی کاربرد سیستم بایگانی ریلی در بیمارستان ها مواردی را ذکر کنیم تا شما آشنایی بیشتدری با آن داشته باشید.

اجرای سیستم بایگانی ریلی در بیمارستان ها

در مقدمه بایستی ذکر کنیم با توجه به افزایش ساختمان های مختلف بیمارستان ها در سطح شهر و همچنین افزایش مراجعات مختلف به این مجموعه، سیستم بایگانی یکی از مهم ترین عواملی می باشد که بایستی در بیمارستان ها استفاده گردد. از همین رو در هر بیمارستانی بایستی محلی برای بایگانی اسناد و همچنین پرونده های پزشکی مشخص گردد تا اسناد و مدارک با نظم و ترتیب بیشتری در کنار یکدیگر قرار گرفته شوند. با این حال نیاز به محلی برای قرار دادن اسناد و بایگانی آن ها بیش از پیش احساس می گردد.

از سویی دیگر بایستی مسئولان بیمارستان تصمیمی را در این خصوص اتخاد کنند تا برای مجهز نمودن مجموعه ی خود و بیمارستان، سیستم بایگانی ریلی تهیه نمایند.

در واقع استفاده از سیستم های بایگانی ریلی مزیت های بسیاری برای بیمارستان ها دارد که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم:

مزایای سیستم بایگانی ریلی

در مواردی که یک مجموعه نیاز به افزایش خدمات خود دارد و همچنین گسترش بیشتری پیدا کند در کنار تمامی مواردی که وجود دارد بایستی این مجموعه در شکل جدیدی، خدمات رسانی خود را انجام دهد و این مجموعه به شکل جدیدی گسترش یابد تا بتواند نیازهای جدید این مجموعه را برآورده کند.

در واقع بایگانی اسناد به این منظور برای بیمارستان ها حائز اهمیت می باشد تا بتوانند تمامی اطلاعات مورد نیاز را در آن بایگانی نمایند. در واقع استفاده از سیستم بایگانی ریلی و بایگانی اسناد نیازمند گسترش فضا می باشند تا بتوانید اسناد را در آنجا نگهداری نمائید. که این موضوع لازمه ی آن می باشد تا بتوانید یک مجموعه ی بزرگ تر را ایجاد نمائید.

اما این موضوع وجود دارد که امکان دارد آن بیمارستان امکان گسترش فضا برای اسناد خود را نداشته باشد، به این صورت بایستی به نیازهای جدید به گونه ای دیگر پاسخ دهد تا فضای کمتری را اشغال کند. در واقع یکی از بهترین مواردی که در این خصوص می توان استفاده کرد، استفاده از بایگانی ریلی می باشد که این سیستم قادر می باشد میزان بایگانی اسناد را در کمترین فضا تا ۱۰۰% افزایش دهد.

حتی می توان با استفاده از قابلیت جابه جایی ریلی، سرعت دسترسی به اسناد مختلف را افزایش داد و امنیت حفظ اسناد را افزایش داد و همچنین میزان بایگانی اسناد را نیز افزایش داد.

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.