کمد بایگانی

کاربرد کمد بایگانی در مراکز انتظامی و قضایی

کاربرد کمد بایگانی فلزی در اداره ها و سازمان های دولتی:

شاید برایتان پیش آمده باشد که برای برخی امور به مراکز انتظامی و یا قضایی مراجعه کنید. امکان دارد در این میان موردی که برای شما قابل توجه باشد، لوازم اداری و تجهیزاتی هستند که در این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

لوازم و کمد بایگانی که در این مراکز مورد استفاده قرار می گیرند از جنس فلزی هستند و این بدان معناست که کمدهای بایگانی فلزی در ادارات و همچنین سازمان ها کاربردهای بیشتری دارند به دلیل آن که طول عمر این کمدها از کمدهایی که جنس آن ها از چوب یا MDF هستند بیشتر می باشد.

همچنین کمد بایگانی فلزی از نظر امنیتی دارای جنس بهتری به نسبت کمدهای دیگر می باشد و در برابر حریق و آب نیز مقاوم می باشند.

از آنجایی که اسناد و مدارکی که در این ادارات و مراکز نگه داری می شوند از هر حیثی دارای اهمیت بالایی می باشند باید با دقت بسیاری مراقبت گردند و از همین روی بایستی به گونه ی صحیحی بایگانی شده و نگه داری شوند. حال این مدارک می تواند شامل اسناد، مدارک و پرونده های مختلف باشد.

به همین دلیل بسیاری از مراکز نظامی و قضایی از کمدهای بایگانی فلزی برای بایگانی اسناد و مدارک و پرونده های خود استفاده می کنند، از فایل های فلزی برای بایگانی پوشه های مختلف و همچنین از زونکن های فلزی برای حفظ مدارک استفاده می شود.

بسیاری از کمدهای فلزی که برای بایگانی استفاده می شوند دارای قفل رمز درجه یک هستند و به همین منظور می توان قفل مورد نظر مشتری را بر روی آن نصب کرد. به جهت آن که امنیت در این خصوص از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و همچنین در برابر حریق و آب ایمنی کافی و لازم را داشته باشد تا بتوان اسناد و مدارک را در آن به خوبی حفظ کرد.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.