قفسه ریلی

کمد بایگانی دوار

انواع مختلفی از کمد بایگانی دوار وجود دارد که یکی از آن ها کمد دوار ۴ طبقه ای آویز و دیگری کمد دوار ۵ طبقه ای بشقابی می باشد.

معیار اندازه گیری کمد بایگانی براساس ارتفاع و عرض و عمق می باشد که هرکدام از مدل های کمد بایگانی با توجه به اندازه های گوناگون تولید و ساخته می شوند.

یکی از دلایل نامگذاری کمد بایگانی دوار به دلیل آن است که طبقات آن مدور می باشد. در صورتی که کمد بایگانی یا همان کمد بایگانی پوشه دارای ۴ طبقه باشد باشد آنگاه برای بایگانی پوشه های مختلف از ۴ فضا استفاده می شود.

هریک از طبقاتی که برای کمد بایگانی دوار پوشه ایجاد می شود این ظرفیت را دارد تا ۲۰۰ عدد پوشه یک سانتی متری را در آن جای دهید. از همین روی بهترین سیستم بایگانی برای ادارات و سازمان های مختلف می باشد تا بتوانید اسناد بایگانی خود را در آن جای دهید.

همچنین با توجه به حجم فضایی که برای بایگانی اشغال می گردد این امکان وجود دارد تا این اندازه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

یکی از ویژگی های کمد بایگانی دوار آن است که تمامی قسمت های آن به صورت گردان ساخته شده اند. هرکدام از این کمدها با توجه به مدلی که دارند دارای ضخامت های گوناگونی نیز می باشند.

بعضی از مدل های کمد بایگانی دارای قفل می باشند که برای امنیت اطلاعات از آن استفاده می شود.

رنگ کمد بایگانی

همانگونه که در مطالب قبل ذکر کردیم رنگ الکترواستاتیک مورد استفاده برای کمد بایگانی می باشد.

قبل از پاشش رنگ به کمد، عملیات شستشو، چربی زدایی و فسفاته انجام شود و همچنین در صورتی که رنگ به صورت پودری باشد آنگاه رنگ پودری بر روی کمد پاشیده خواهد شد.

۴ طبقه گردان جهت بایگانی پوشه

برای بسته بندی کمد بایگانی گردان پوشه آویز به صورت استاندارد از نایلون و تسمه کشی نیز استفاده می گردد.

از کمد بایگانی دوار می توان در ادارات، شرکت ها، ارگان ها، مدارس و دانشگاه ها و … نیز استفاده نمود.

کمد بایگانی 4 طبقه ای آویز

5/5 (2 Reviews)
5/5 (2 Reviews)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.