کمد بایگانی

کمد بایگانی فلزی دوار ۵ طبقه

کمد بایگانی فلزی ۵ طبقه می تواند در ابعاد گوناگونی در بازار یافت شود که این مورد باز هم به نوع و ابعاد آن نیز بستگی دارد. هرچه عرض و ارتفاع و عمق کمد بایگانی بیشتر باشد آنگاه می توان اسناد و مدارک بیشتری را در آن با نظم بهتری جای داد.

نوع این کمدها به صورت مدور یعنی چرخشی می باشند.

کمد بایگانی که ارائه داده می شود دارای ۵ طبقه یا ۵ دیسک است که هرکدام از طبقات دارای ۴ غش گیر می باشد که به راحتی می توانید زونکن مورد نظر خود را در آن جای دهید.

این مدل از کمد بایگانی با توجه به حجم فضایی که اشغال می کند می تواند میزان بایگانی را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. به همین منظور می توان برای افزایش میزان حجم سیستم بایگانی در کمترین فضای اشغال شده از کمد بایگانی یا سیستم های بایگانی ریلی استفاده نمائید.

همچنین با توجه به فضایی که در اختیار دارید شما میتوانید چندین زونکن را در هرکدام از طبقات کمد جای داده و از فضا استفاده بهینه نمائید.

شما همچنین می توانید در هرکدام از طبقات تعداد ۳۵ الی ۵۵ کلاسور یا زونکن را با توجه به اندازه ی هرکدام از زونکن ها قرار داده و آن ها را طبقه بندی نمائید.

قفل کمد بایگانی از نوع کلید خور درجه یک می باشد.

رنگ کمد بایگانی دوار زونکن:

رنگ استفاده شده در این مدل از کمد بایگانی از نوع الکترو استاتیک است.

پس از پاشش رنگ، عملیات مختلفی از جمله شستشو، چربی زدایی و فسفاته انجام می شود و آنگاه رنگ پودری بر روی آن پاشش می شود و در نهایت کمد با درجه ۲۳۰ درجه سانتی گراد حرارت داده می شود.

کمد بایگانی پنج طبقه برای بایگانی زونکن

این مدل از کمد بایگانی به صورت استاندارد با نایلون و تسمه کشی بسته بندی خواهد شد.

همچنین از کمدهای بایگانی ۵ طبقه می توان در ادارات، شرکت ها و ارگان های مختلف و مدارس و دانشگاه ها نیز استفاده نمود.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.